CDR125NP-221MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDR125NP-221MC
JLCPCB Part #
C2639478
Package
SMD,12.6x11.6mm
Description
-15%~+20% 220uH 520mΩ 700mA SMD,12.6x11.6mm Power Inductors ROHS