CY0630AT125DS-1R0MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CY0630AT125DS-1R0MC
JLCPCB Part #
C2998757
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10.5A 12.6A 1uH 7mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS