CDR125NP-271MC
MFR.Part #
CDR125NP-271MC
JLCPCB Part #
C2639477
Package
SMD,12.6x11.6mm
Description
-15%~+20% 270uH 630mA 700mΩ SMD,12.6x11.6mm Power Inductors ROHS