CDH30D14H125NP-4R7MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDH30D14H125NP-4R7MC
JLCPCB Part #
C2835872
Package
1212
Description
1.05A 1.3A 200mΩ 4.7uH AEC-Q200 ±20% 1212 Power Inductors ROHS