CDMT40D30HF-6R8NC
MFR.Part #
CDMT40D30HF-6R8NC
JLCPCB Part #
C2453173
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
2.7A 3.4A 6.8uH 62mΩ ±20% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS