CDR125NP-180MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDR125NP-180MC
JLCPCB Part #
C17311750
Package
SMD,12.6x11.6mm
Description
18uH 2.4A 60mΩ ±20% SMD,12.6x11.6mm Power Inductors ROHS