CDRH4D22NP-151NC
MFR.Part #
CDRH4D22NP-151NC
JLCPCB Part #
C2639678
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.04Ω 150uH 210mA 210mA ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS