CDH74NP-181JC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDH74NP-181JC
JLCPCB Part #
C2639362
Package
SMD,8x7.3mm
Description
180uH 630mΩ 660mA ±5% SMD,8x7.3mm Power Inductors ROHS