CDH74NP-101JC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDH74NP-101JC
JLCPCB Part #
C2639351
Package
SMD,8x7.3mm
Description
100uH 420mΩ 810mA ±5% SMD,8x7.3mm Power Inductors ROHS