CDH74NP-391JC
MFR.Part #
CDH74NP-391JC
JLCPCB Part #
C2454882
Package
SMD,8x7.3mm
Description
1.67Ω 380mA 390uH ±5% SMD,8x7.3mm Power Inductors ROHS