CDH74NP-151JC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDH74NP-151JC
JLCPCB Part #
C2639344
Package
SMD,8x7.3mm
Description
150uH 550mΩ 710mA ±5% SMD,8x7.3mm Power Inductors ROHS