RCH108NP-3R7M
MFR.Part #
RCH108NP-3R7M
JLCPCB Part #
C7337491
Package
Plugin,D=10mm
Description
10.9mΩ 3.7uH 6.3A ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS