CLS4D23B-170NC
MFR.Part #
CLS4D23B-170NC
JLCPCB Part #
C2454919
Package
SMD-4P,5x4.8mm
Description
17uH 385mΩ 560mA ±30% SMD-4P,5x4.8mm Power Inductors ROHS