CDRH12D77BT150NP-471MC
MFR.Part #
CDRH12D77BT150NP-471MC
JLCPCB Part #
C2835880
Package
SMD,13.1x12.8mm
Description
1.32A 1.4A 470uH 510mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,13.1x12.8mm Power Inductors ROHS