CDRH10D68RT125NP-2R2NC
MFR.Part #
CDRH10D68RT125NP-2R2NC
JLCPCB Part #
C171592
Package
SMD,10.2x10.2mm
Description
10.5A 2.2uH 7.1mΩ 7.5A ±30% SMD,10.2x10.2mm Power Inductors ROHS