CDC4D20NP-121KC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDC4D20NP-121KC
JLCPCB Part #
C2454912
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.65Ω 120uH 220mA 250mA ±10% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS