CDH115NP-470KC
MFR.Part #
CDH115NP-470KC
JLCPCB Part #
C2455125
Package
SMD-4P,11.2x11mm
Description
1.36A 100mΩ 47uH ±10% SMD-4P,11.2x11mm Power Inductors ROHS