CDH115NP-100MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDH115NP-100MC
JLCPCB Part #
C7100418
Package
SMD-4P,11.2x11mm
Description
10uH 28mΩ 3A ±20% SMD-4P,11.2x11mm Power Inductors ROHS