CDRH50D28BT150NP-4R7NC
MFR.Part #
CDRH50D28BT150NP-4R7NC
JLCPCB Part #
C17638305
Package
SMD,5.3x5mm
Description
2.4A 2.5A 4.7uH 52mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS