CD73NP-100MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD73NP-100MC
JLCPCB Part #
C2455014
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.44A 10uH 61.8mΩ ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS