CDH115NP-270LC
MFR.Part #
CDH115NP-270LC
JLCPCB Part #
C2455107
Package
SMD-4P,11.2x11mm
Description
1.84A 27uH 54mΩ ±15% SMD-4P,11.2x11mm Power Inductors ROHS