CLS4D14-4R7NC
MFR.Part #
CLS4D14-4R7NC
JLCPCB Part #
C2639962
Package
SMD-4P,4.6x4.6mm
Description
4.7uH 85mΩ 900mA ±30% SMD-4P,4.6x4.6mm Power Inductors ROHS