CDH115NP-220LC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDH115NP-220LC
JLCPCB Part #
C2454906
Package
SMD-4P,11.2x11mm
Description
2.1A 22uH 46mΩ ±15% SMD-4P,11.2x11mm Power Inductors ROHS