RCH895NP-222K
MFR.Part #
RCH895NP-222K
JLCPCB Part #
C2454524
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
150mA 190mA 2.2mH 4.21Ω ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS