CDRH10D48/ANP-560MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH10D48/ANP-560MC
JLCPCB Part #
C17400095
Package
SMD-4P,10x10mm
Description
1.2A 172mΩ 56uH ±20% SMD-4P,10x10mm Power Inductors ROHS