CDRH5D18NP-390NC
MFR.Part #
CDRH5D18NP-390NC
JLCPCB Part #
C17561412
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
39uH 520mΩ 570mA ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS