CLS6D28NP-121NC
MFR.Part #
CLS6D28NP-121NC
JLCPCB Part #
C2455572
Package
SMD-4P,6.7x6.7mm
Description
1.2Ω 120uH 400mA ±30% SMD-4P,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS