CDRH4D18NP-180NC
MFR.Part #
CDRH4D18NP-180NC
JLCPCB Part #
C17561151
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
18uH 338mΩ 480mA ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS