RCH895NP-471K
MFR.Part #
RCH895NP-471K
JLCPCB Part #
C2454531
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
320mA 430mA 470uH 890mΩ ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS