UU9LFBHNP-B322
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
UU9LFBHNP-B322
JLCPCB Part #
C2614437
Package
Plugin
Description
1.7Ω 2 3.2mH@1kHz 360mA 插件 Common Mode Filters ROHS