CDRH5D18NP-220NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH5D18NP-220NC
JLCPCB Part #
C350670
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
215mΩ 22uH 800mA Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS