CDEP125MENP-2R9NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDEP125MENP-2R9NC
JLCPCB Part #
C5612575
Package
SMD-3P,12.5x12.5mm
Description
11.5A 16A 2.9uH 7.5mΩ Magnetic Shielded Inductor ±25% SMD-3P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS