RCH114NP-392KB
MFR.Part #
RCH114NP-392KB
JLCPCB Part #
C2454635
Package
Plugin,D=10mm
Description
14.5Ω 250mA 3.9mH ±10% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS