SPC10N65G
Extended
Manufacturer
Sinai Power
MFR.Part #
SPC10N65G
JLCPCB Part #
C515268
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1Ω@10V 1.2nF 10A 21pF 40W 45nC@10V 4V 650V TO-220F-3 MOSFETs ROHS