SPF65R90G
Extended
Manufacturer
Sinai Power
MFR.Part #
SPF65R90G
JLCPCB Part #
C515260
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.5pF 3.01nF 30A 33.8W 4.5V 650V 85nC@10V 90mΩ@10V TO-263-2 MOSFETs ROHS