SPC65R360G
Extended
Manufacturer
Sinai Power
MFR.Part #
SPC65R360G
JLCPCB Part #
C515258
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2nF 11.5A 3.5pF 30nC@10V 32.6W 360mΩ@10V 4V 650V TO-220F-3 MOSFETs ROHS