SPC18N50G
Extended
Manufacturer
Sinai Power
MFR.Part #
SPC18N50G
JLCPCB Part #
C515276
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 18.5pF 18A 300mΩ@10V 3V 40W 500V 88nC@10V TO-220F-3 MOSFETs ROHS