VUJ222M1CTR-1821S
MFR.Part #
VUJ222M1CTR-1821S
JLCPCB Part #
C3828858
Package
SMD,D18xL22mm
Description
-55℃~+150℃ 1.35A@100kHz 1000hrs@150℃ 16V 18mm 2200uF 22mm ±20% SMD,D18xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS