UCX1V182MNS1ZD
MFR.Part #
UCX1V182MNS1ZD
JLCPCB Part #
C1590311
Package
SMD,D18xL22mm
Description
-40℃~+135℃ 1.1A@120Hz 1800uF 18mm 2000hrs@135℃ 22mm 35V 35mΩ ±20% SMD,D18xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS