EEE-TP1K681V
MFR.Part #
EEE-TP1K681V
JLCPCB Part #
C3828825
Package
SMD,D18xL22mm
Description
-55℃~+125℃ 18mm 2.6A@100kHz 22mm 4000hrs@125℃ 680uF 68mΩ@100kHz 80V ±20% SMD,D18xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS