VZH102M1CTR-1313S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
VZH102M1CTR-1313S
JLCPCB Part #
C3829689
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 14mm 16V 5000hrs@105℃ 820mA@100kHz ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS