VE-102M1CTR-1313S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
VE-102M1CTR-1313S
JLCPCB Part #
C3829076
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 12.5mm 14mm 16V 2000hrs@85℃ 750mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS