DCF331K30Y5PG63L0A0
MFR.Part #
DCF331K30Y5PG63L0A0
JLCPCB Part #
C2919162
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 250V、400V 330pF CQC、UL、VDE、KC X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS