DCF222M39Y5UG6VLAGB
MFR.Part #
DCF222M39Y5UG6VLAGB
JLCPCB Part #
C7545180
Package
Plugin,P=10mm
Description
2.2nF 250V Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS