DCH152K34Y5PN6FJ5C8
MFR.Part #
DCH152K34Y5PN6FJ5C8
JLCPCB Part #
C2896315
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.5nF 1kV 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS