DCH102K30Y5PN6WL5A0
MFR.Part #
DCH102K30Y5PN6WL5A0
JLCPCB Part #
C2896208
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 1nF 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS