DCF471K30Y5PG62KAH6
MFR.Part #
DCF471K30Y5PG62KAH6
JLCPCB Part #
C7545188
Package
Plugin,P=10mm
Description
250V 470pF Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS