WW4JB360R
MFR.Part #
WW4JB360R
JLCPCB Part #
C6609219
Description
-55℃~+350℃ 360Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D6.9xL17.8mm Through Hole Resistors ROHS