CF12JB1K20
MFR.Part #
CF12JB1K20
JLCPCB Part #
C5963952
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS