WW4JT200R
MFR.Part #
WW4JT200R
JLCPCB Part #
C3409792
Description
-55℃~+350℃ 200Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D6.9xL17.8mm Through Hole Resistors ROHS